DLHÉ ŠATY Z PLAVKOVINY AFRODITA (ROMANCA) | MIESTNI
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Príjemné, splývavé, prispôsobivé, elastické šaty. Dámske dlhé šaty s 3/4 rukávom a výrazným výstrihom v zadnej časti. Jeden z našich naobľúbenejších strihov. Sú dlhé a prispôsobivé. Sú vhodné aj na spoločenské akcie, ale nájdete im uplatnenie aj ako letným šatám. Pohodlný plavkovinový úplet. Jedná sa o elastický polyester, ktorý je ako plavkovina - materiál z akého sa vyrábajú plavky. Materiál v trupovej časti zdvojený, kvôli komfortu nosenia. Ak sa ale na nosenie bez spodného prádla necítite, odporúčali by sme nosiť pod šatami nalepovaciu podprsenku. Výrazný výstrih na zadnom diely. ¾ rukáv.
Veľmi efektný a výrazný model, vďaka ktorému určite zažiarite. Sú vhodné na slávnostné udalosti, ale určite ich viete využiť aj počas bežného nosenia.
.jpg)
Porzite si video, kde uvidíte tieto šaty v pohybe :) TU
Keďže sa jedná o šaty z elastickej látky, vedia sa pekne prispôsobiť. Ak sa neviete rozhodnúť medzi dvoma veľkosťami, voľte radšej menšiu veľkosť (v každom prípade, vždy viete šaty vrátiť alebo vymeniť :))
Chcete aby tieto šaty vypadali slávnostnejšie? Skombinujte ich s našou tylovou sukňou SELENOU
Materiál: matná elastická plavkovina: 90% polyester, 10% elastan
Modelka je vysoká 179 cm. Modelka má na sebe veľkosť S. Bežne nosí veľkosť S/M.
Máte otázky ohľadom vrátenia alebo výmeny tovaru ? Tu nájdete odpovede.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



